A59/0363
SOUBOR SKLENIC
Československo, 2. pol. 20. stol.
6 ks vinných sklenic, tenkostěnné bezbarvé sklo s lept. a zlac. dekorem, v orig. krabici. - 6 ks sklenic lept. a zlac. v orig. krabici "Spojené sklárne Lednické Rovne", 6 ks šálků z lisovaného skla v orig. krabici "Sklárny Český křišťál n. p. Chlum u Třeboně". - 6 ks sklenic na nožce, bezbarvé sklo, "brus". - 5 ks tenkostěnných matovaných sklenic se zlacením. - 7 ks koňakových sklenic lept. a zlac. s inic. "JB".
Stav A-B.