A59/0367
SADA TALÍŘKŮ A MISEK
Čechy, Jablonec nad Nisou, firma Heinrich Hoffmann, 30. - 40. léta 20. stol.
Sada talíře s motivem Venuše s Amorem a 5 malých talířků s výjevem putta chytajícího motýly, bezbarvé sklo umělecky lisované. - 5 misek z tenkostěnného čirého skla zdobeného kaménkovým brusem a zlacenou obrubou.
Na největším z talířků firemní značka motýl.