A59/0369
KOMPOTOVÁ SOUPRAVA Z KOLEKCE INGRID
Čechy, Jablonec nad Nisou, firma Heinrich Hoffmann, 30. - 40. léta 20. stol.
Velká mísa a šest malých misek z umělecky lisovaného barevně proměnlivého skla Alexandrit, zvnějšku fasetované a zdobené reliéfním vlysem s motivem růží a trojicí andílků v dnu.
Ø 23 cm, v. 8 cm
Neznačeno.
Stav A-C.
http://www.schubert-crystal.com/historicka-sbirka/heinrich-hoffmann-3/