Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Kompotová souprava z kolekce Ingrid

A59/0369

KOMPOTOVÁ SOUPRAVA Z KOLEKCE INGRID

Čechy, Jablonec nad Nisou, firma Heinrich Hoffmann, 30. - 40. léta 20. stol.
Velká mísa a šest malých misek z umělecky lisovaného barevně proměnlivého skla Alexandrit, zvnějšku fasetované a zdobené reliéfním vlysem s motivem růží a trojicí andílků v dnu. Ø 23 cm, v. 8 cm Neznačeno. Stav A-C. http://www.schubert-crystal.com/historicka-sbirka/heinrich-hoffmann-3/