Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Figurální sklenka

A59/0372

FIGURÁLNÍ SKLENKA

Čechy, patrně Jablonec nad Nisou, ca 30. léta 20. stol.
Kónický pohárek z bezbarvého umělecky lisovaného skla s matovaným povrchem v podobě reliéfního ženského aktu v předklonu, okraj fasetovaný. V. 8 cm, Ø 6,8 cm. Neznačeno. Stav A.