A59/0373
KOŠÍK Z KOLEKCE INGRID
Čechy, Jablonec nad Nisou, firma Kurt Schlevogt, 30. - 40. léta 20. stol.
Košík v artdecovém tvarosloví z umělecky lisovaného kouřového skla, broušený, leštěný a matovaný, reliéfní dekor s alegorickým motivem mateřské lásky.
V. 14 cm.
Neznačeno.