A59/0375
POPELNÍK ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU
Čechy, Jablonec nad Nisou, firma Kurt Schlevogt, návrh Heinrich Hoffmann, 30. - 40. léta 20. stol.
Osmiboký popelník z umělecky lisovaného zeleného opálového skla "Jade" se čtyřmi reliéfy hvězdných znamení ze série Ingrid.
D. 13,5 cm, v. 5 cm.
Neznačeno.