A59/0377
DÓZA S RŮŽEMI
Čechy, Jablonec nad Nisou, firma Kurt Schlevogt, návrh Alois Zappe, 30. - 40. léta 20. stol.
Dóza obdélného tvaru z umělecky lisovaného zeleného opálového skla Jade s částečně negativním reliéfním dekorem listů a květů růží.
13x9x4,5 cm.
Neznačeno.