A59/0380
TOALETNÍ SADA
Čechy, Karlovy Vary, Moser (?), ca 2. čtvrt. 20. stol.
Souprava obsahuje dózu s víkem, oválnou misku, flakon a rozprašovač, světle fialové sklo Ametyst, broušené, zvnějšku fasetované do dvanáctistěnu.
Neznačeno.