A59/0381
LIKÉROVÁ SOUPRAVA
Československo, patrně Nový Bor, ca 30. léta 20. stol.
Karafa z těžkého ametystově zbarveného skla je v masivním těle zdobena plochým fasetováním. Ve stejném stylu je provedena i sada šesti stylově obdobných odlivek.
V. 21,3 cm (karafa), 6,5 cm (odlivky).
Neznačeno.