Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Likérová souprava

A59/0381

LIKÉROVÁ SOUPRAVA

Československo, patrně Nový Bor, ca 30. léta 20. stol.
Karafa z těžkého ametystově zbarveného skla je v masivním těle zdobena plochým fasetováním. Ve stejném stylu je provedena i sada šesti stylově obdobných odlivek. V. 21,3 cm (karafa), 6,5 cm (odlivky). Neznačeno. Stav B.