A59/0388
VÁZA
Čechy, Kamenický Šenov, Gebrüder Lorenz, 1. třetina 20. stol.
Váza z temně fialového hořečnatého skla, broušená, dvojnásobně kónického tvaru s fasetováním, v horní třetině zdobená průběžným pásem jemné zlaté malby s motivem muzicírujících dětí
V. 15 cm.
Neznačeno.