A59/0389
VÁZA
Čechy, Kamenický Šenov, Hermann Eiselt, okolo 1925
Mírně kónická váza z masivního jantarového skla, broušená, zvnějšku fasetovaná do 12-stěnu, jednotlivé fasety jsou střídavě zdobeny leptaným a zlaceným rostlinným ornamentem s úponky.
V. 19 cm.
Neznačeno.