A59/0392
VÁZA MALOVANÁ
Čechy, Nový Bor, Julius Mühlhaus & Co. nebo sklářská škola Fachschule Haida, 2. desetiletí 20. stol.
Kónická váza z bezbarvého skla, broušená, zdobená florální malbou barevnými emaily na černém pozadí a zlacením v 5 svislých pásech a 2 vodorovných bordurách.
V. 14,5 cm.
Neznačeno.