A59/0395
DVOJICE VÁZ TANGO
Jižní Čechy, 20. léta 20. stol.
Dvě vázy z bezbarvého skla podjímaného opakní červenou, resp. žlutou sklovinou (tzv. tango sklo), s rozšířeným a zvlněným, resp. hvězdicovým okrajem, zvýrazněným natavenou nití z kontrastní tmavě modré skloviny, tělo doplněno natavenou spirálou z téže skloviny, v 1 příp. spojenou s dvojicí uch.
V. 19 cm.
Neznačeno.
Stav A-B.