A59/0400
VÁZA
Itálie, Benátky, 20. stol.
Váza kapkovitého tvaru z bezbarvého hutního skla, zdobeného zatavenými svislými bílými a růžovými vlákny a stuhami a pestrobarevným brokováním technikou millefiori.
V. 27 cm.
Neznačeno.