A59/0403
FLAKON
20. stol.
Kulovitý flakon, ze stran zploštělý, bezbarvé hutní sklo podjímané temně fialovou hořečnatou sklovinou, krátké hrdlo je osazeno štíhlou kapkovitou zátkou s tyčinkou, na pohledové straně zlacený ornament.
V. 11,5 cm.
Neznačeno.