A59/0404
DVOJICE TĚŽÍTEK
Čechy, 2. pol. 20. stol.
Kulovité těžítko z bezbarvého hutního skla se zataveným bublinkovým dekorem. - Těžítko ve tvaru jablka, foukané z lahvově zelené skloviny se zataveným avanturinem, natavená stopka s lístkem z bezbarvého skla.
V. 7,5 cm a 7 cm.
Neznačeno.