A59/0409
VÁZA DUPLEX
Československo, 2. pol. 20. stol.
Velká hruškovitá váza z medově hnědého skla vrstveného opakními bílo-hnědě brokovanými ornamenty a matně broušeného.
V. 24 cm.
Neznačeno.