A59/0411
PLASTIKA HUTNÍ SKLO
Československo, Škrdlovice (?), 2. pol. 20. stol.
Dekorativní plastika z hutně tvarovaného bezbarvého skla, zdobeného barevnými vpichy.
V. 39,5 cm.
Neznačeno.