Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvojice lidových džbánů

A59/0500

↑ Zpět na položky »

DVOJICE LIDOVÝCH DŽBÁNŮ

Morava, Vyškov, okolo 1850
Dva fajánsové džbánky hruškovitého tvaru, bíle glazované, kobaltem malovaný rustikalizovaný květinový dekor (v jednom příp. se žlutými akcenty), okolo hrdla a patky modré, resp. žluté linky a dvojlinky. V. 19 cm a 18,5 cm. Neznačeno. Stav restaurováno.