A59/0500
DVOJICE LIDOVÝCH DŽBÁNŮ
Morava, Vyškov, okolo 1850
Dva fajánsové džbánky hruškovitého tvaru, bíle glazované, kobaltem malovaný rustikalizovaný květinový dekor (v jednom příp. se žlutými akcenty), okolo hrdla a patky modré, resp. žluté linky a dvojlinky.
V. 19 cm a 18,5 cm.
Neznačeno.
Stav restaurováno.