A59/0502
SOUBOR LIDOVÝCH DŽBÁNŮ
převážně Morava, patrně Vyškov, 19. - 20. stol.
8 ks hruškovitých fajánsových džbánů s páskovým uchem, bíle glazované, barevně malované rustikalizovanými květinovými motivy.
V. max. 24 cm.
1x zn. "LH 4", jinak neznačeno.
Stav restaurováno.