Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvojice závěsných talířů

A59/0516

DVOJICE ZÁVĚSNÝCH TALÍŘŮ

Čechy, Horní Grunt, Wilhelm Schiller & Sohn Siderolithwaaren­fabrik, konec 19. stol.
Dekorativní talíř s reliéfní vedutou německého zámku, kamenina, zespodu reliéfní aplikované značky "WS&S" a "SCHLOSS ZU MERSEBURG" s č. modelu "10231". - Talířek s reliéfním dekorem dvojice puttů s květy, kamenina, reliéfní okraj zlacený, zespodu vtlač. č. modelu "1514". Ø 29,4 cm a 17,1 cm. Stav B.