A59/0519
DEKORATIVNÍ TALÍŘEK
Německo, Mettlach, Villeroy & Boch, 2. čtvrt. 19. stol.
Mělký kruhový talířek z měkké kameniny, černý měditiskový dekor s vedutou stuttgartské královské rezidence, pod obrázkem značeno: "KÖNIGL. RESIDENZ in STUTTGART.", okolo široká reliéfně zdobená a stříbrem malovaná rozvilinová bordura.
Ø 18,4 cm
Zn. vtlačeně „V&B“.