Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Váza historismus

A59/0521

VÁZA HISTORISMUS

Konec 19. stol.
Soudkovitá váza na suché květy, měkká kamenina, prolamovaný reliéfní dekor květů a ornamentů, krémově glazovaná, zdobená kobaltovým fondem, barevně malovaná a zlacená. V. 23 cm. Vtlačená zn. "D" a č. modelu "226". Stav C.