A59/0526
SOUBOR KORBELŮ
19. - 20. stol.
Trojice keramických korbelů s cínovými víky, 1. zn. "Max Streibl Bayerischer Ministerpräsident" a "Handarbeit", další s rytým, resp. reliéfním figurálním dekorem, barevně glazováno. - Porcelánový korbel s cínovým víkem a barevně tištěným výjevem "Gesamtansicht der Dortmunder Actien-Brauerei", zn. "SAHM. Gläser. Krüge. Seidel.". - Dvojice skleněných fasetovaných korbelů s cínovými víky. - Dřevěný korbel s ratanovými prstenci a florálním vlysem.
V. max. 34 cm.
Stav restaurováno.