A59/0530
MISKA
patrně Čechy, Praha, Uměleckoprůmyslová škola, 1. třetina 20. stol.
Keramická miska kruhového půdorysu s mírně zúženým hrdlem, hnědě (interiér) a tmavě modře glazovaná, na polevě malovaná barevným ornamentálním dekorem v artdecovém stylu.
Ø 10 cm, v. 8 cm.
Značeno rytým číslem "626 / I.".