Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Miska

A59/0530

MISKA

patrně Čechy, Praha, Uměleckoprůmyslová škola, 1. třetina 20. stol.
Keramická miska kruhového půdorysu s mírně zúženým hrdlem, hnědě (interiér) a tmavě modře glazovaná, na polevě malovaná barevným ornamentálním dekorem v artdecovém stylu. Ø 10 cm, v. 8 cm. Značeno rytým číslem "626 / I.". Stav B.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.