Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dóza Capodimonte

A59/0533

DÓZA CAPODIMONTE

Itálie, 20. stol.
Kulovitá dóza na vysoké patce, s víkem s figurálním úchytem, reliéfní dekor s putty a florálními motivy, keramika krémově glazovaná, pestře malováno s černou obrysovou kresbou, zlacená štafáž. V. 25,5 cm, Ø hrdla 13,5 cm. Červeně tištěná zn. "C" s korunkou "CAPODIMONTE Made in Italy". Stav B.