A59/0563
SOUBOR DEKORATIVNÍCH SOŠEK - 6 KS
Čechy, Německo, 1. třetina 20. stol.
2 x Panna Maria s Ježíškem, bílý porcelán, barevně malováno, tónované inkarnáty, zlacená štafáž, značeno čísly modelu "205" a "291", druhá figura zespodu opatřena torzem upomínkového nápisu "... 1913 (?) ze Staré Boleslavi...". - Biskvitová figurka Pražského Jezulátka, pestře malováno, zlaceno, č. mod. "3571". - Figurální váza s postavou nymfy, stylizovaná v secesním tvarosloví, barevně malováno, tón. inkarnát, listrové glazury, zlacení, č. mod. "1059". - Porcelánová figurka ženy v balkánském kroji, pestře malováno, listrové glazury, na soklu zn. "MAXIM", č. mod. "387". - Keramická figurka děvčátka čistícího boty, barevně malováno, tónovaný inkarnát, na soklu sign. "Elly Strobach", tištěná zn. "MADE IN CZECHOSLOVAKIA".
V. 12-33 cm.
Stav restaurováno.