Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dóza

A59/0574

DÓZA

Německo, Ph. Rosenthal & Co., Werk Kronach, 1. třetina 20. stol.
Dóza oválného půdorysu s lehce fasetovanými stěnami a klenutým víkem se šňůrovou obrubou, bílý porcelán, barevný obtiskový dekor stylizovaných florálních motivů, zlacená štafáž. 11,3x8x7,5 cm. Zeleně tištěná podglazurní značka "R. C. KRONACH BAVARIA HILDEGARD 12", zlatě č. "982 / 30", vtlačeně "2". Stav A.