A59/0596
DÓZA
Německo, Selb, Ph. Rosenthal & Co. AG, 30. léta 20. stol.
Dóza čtvercového půdorysu s lehce vypouklým víkem a zvlněnými stěnami, porcelán, poleva barvy slonové kosti, po obvodu oroplastický ornamentální pás, na víku barevný obtiskový dekor s květinovým motivem, zlacené obruby.
Zeleně tištěná podglazurní značka "Rosenthal Germany CHIPPENDALE", vtlačeně číslo modelu "L. 304", zeleně psané č. "1479 / 32".