A59/0600
SOUBOR DÓZ NA DROBNOSTI - 17 KS
20. stol.
16 ks miniaturních porcelánových dóziček s barevně tištěným a zlaceným florálním či ornamentálním dekorem, odklopná víčka zasazena v montáži, na podední značeno "PORCELAIN ART". Spolu: kruhová mosazná pudřenka s raženým dekorem, vč. zrcátka, zn. "DRALLE".
Ø max. 5 cm.