Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor dóz na drobnosti - 17 ks

A59/0600

SOUBOR DÓZ NA DROBNOSTI - 17 KS

20. stol.
16 ks miniaturních porcelánových dóziček s barevně tištěným a zlaceným florálním či ornamentálním dekorem, odklopná víčka zasazena v montáži, na podední značeno "PORCELAIN ART". Spolu: kruhová mosazná pudřenka s raženým dekorem, vč. zrcátka, zn. "DRALLE". Ø max. 5 cm. Stav A.