A59/0601
SOUBOR DÓZ NA DROBNOSTI - 16 KS
20. stol.
16 ks miniaturních porcelánových dóziček s barevně tištěným a zlaceným florálním, ornamentálním či figurálním dekorem, odklopná víčka zasazena v montáži, na podední značeno "PORCELAIN ART".
D. max. 6 cm, v. max. 5,5 cm.
Stav A-B.