Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor dóz na drobnosti - 16 ks

A59/0601

SOUBOR DÓZ NA DROBNOSTI - 16 KS

20. stol.
16 ks miniaturních porcelánových dóziček s barevně tištěným a zlaceným florálním, ornamentálním či figurálním dekorem, odklopná víčka zasazena v montáži, na podední značeno "PORCELAIN ART". D. max. 6 cm, v. max. 5,5 cm. Stav A-B.