A59/0611
SOUBOR PORCELÁNU - 15 KS
Čechy, Německo, 19. - 20. stol.
2 zvon. šálky s podšálky zdobené zlacenou štafáží s révovými úponky, vtlačené zn. Loket, Gebrüder Haidinger. - Šálek zdobený zlacenou štafáží a malbou růžových kvítků, vtlač. zn. "Prag". - Miniaturní šapo s tištěným dekorem růží, tištěná zn. "Epiag Czechoslovakia". - 2 dětské šálky s barevně tištěným žertovným dekorem, neznač. - Dóza ve tvaru srdce s tištěnou a kolorovanou vedutou Sv. Hostýna na víku, tišt. zn. "VICTORIA ST" a vtlač. č. modelu "2756". - Torzo artdecové soupravy Madeleine s korálovou a zlacenou linkou, šapo a cukřenka, tišt. zn. "Rosenthal Bavaria". - Čajový šálek s korál. a zlac. linkou, neznač. - Lázeňské pítko s černo-zlatým meandrovým dekorem, zn. "Carlsbad 1880". - 2 pouť. hrnky s bar. tišt. a domal. dekorem konvalinek / bar. mal. dekorem kopretin a listry, neznač. - Hrnek s bar. tišt. motivem z opery Prodaná nevěsta (Rozmysli si Mařenko). Spolu: keramický čajový šálek s podšálkem, krémová glazura, tištěný florální dekor ve starorůžovém tónu, značeno "R. D. Z.".
Stav A-B.