Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor porcelánu a keramiky

A59/0618

SOUBOR PORCELÁNU A KERAMIKY

Československo a Sovětský svaz, 2. pol. 20. stol.
Šestiosobní moka sada Tamara v originální krabici zn. "Karlovarský porcelán, státní podnik, Karlovy Vary, Stará Role" a etiketou "Závod 05 Loket", bílý porcelán, oranžovo-hnědý obtiskový dekor florálních ornamentů, zlacená štafáž, v. šálku 6 cm, Ø podšálku 13,5 cm, zlatě tištěné značky "EPIAG MADE IN CZECHOSLOVAKIA TAMARA LO 456" . Moka sada zn. "VITRAL CZECHOSLOVAKIA" (černě tištěná značka na podední), keramika kobaltově glazovaná, zdobená zlacenou linkou, obsahuje 6 šálků s podšálky, konvici, mléčenku, cukřenku a svícen, v. max. 22 cm. Spolu: sada moka lžiček v původní etuji zn. "70 Oктябрь", obecný kov, d. 11 cm. Stav A.