A59/0627
UPOMÍNKOVÝ ŠÁLEK
1914
Cylindrický porcelánový hrneček s uchem, barevně tištěný dekor: ve věnci z dubových listů portréty rakouského císaře Františka Josefa I. a německého Viléma II. s vlajkami, pod výjevem nápisová páska "Wir halten fest und treu zusammen!" a datace "1914", zlacená obruba.
V. 6,5 cm.
Neznačeno.