Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pouťový hrnek

A59/0631

POUŤOVÝ HRNEK

Čechy, zač. 20. stol.
Hrnek typu "mušlák", bílý porcelán, barevně tištěný květinový dekor s nápisovou páskou "Od srdce" je doplněn částečně plastickým zlacením. V. 10 cm. Nezřetelná vtlačená značka "IIK" (?). Stav B.