Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor porcelánu

A59/0633

SOUBOR PORCELÁNU

20. stol.
Nápojová souprava v originální kazetě zn. "Royal english style", 6 šálků s podšálky s barevně tištěným dekorem růží, zeleně tišt. zn. "Royal Made in England". - Torzo jídelního servisu "Echt Cobalt unter Glasur": omáčník, 4 odkládací misky a 2 slánky, zel. tišt. zn. "Eagle China Austria". - 2 vázy zn. "Weimar Porzellan MADE IN GDR". 2 misky s kobaltovým a zlaceným dekorem, zn. Wallendorf / Martinroda. - Talíř s barevně tištěným motivem bažantů, zn. "Baureuther Waldsassen Bavaria - Germany". - Talíř s motivem dravého ptáka, zn. "Mitterteich Bavaria". - 2uchá miska z měkké kameniny, bíle glazovaná, barevně malovaný květinový dekor, vtlač. zn. "A. N. d C:". Stav A-B.