A59/0708
STŘÍBRNÝ NÁRAMEK
Československo, po r. 1945
Stříbrný zlacený náramek z dekorativních mřížkových článků, spojovaných dvojicemi kuliček, zapínání s pojistným řetízkem, čsl. puncovní značka S-67, dále značeno „JB“ (patrně Jablonecká bižuterie) a „JB900“.
Ag ryzost
900/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 18,39 g, d. ca 20 cm.