Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Náramek

A59/0709

NÁRAMEK

Alžírsko, Kabýlie, 20. stol.
Článkovaný náramek se zásuvným zapínáním, obecný kov; neznačeno. D. 18 cm, š. 4 cm. Stav A.