A59/0713
ZLATÝ ŘETÍZEK
20. stol.
Jemný stáčený řetízek ze žlutého zlata, značeno „MAGAR“, ryzostní číslo a čsl. puncovní značka Z-58.
Au ryzost
585/1000.
Celková hmotnost 1,2 g, d. 49,5 cm.