A59/0739
SOUBOR FLORÁLNÍCH BROŽÍ - 17 KS
převážně Československo
16 ks broží vesměs florálního tvarosloví, obecný kov, stříbro, štras, perly, email, perleť, sklo, d. max. 6 cm, většinou neznačeno. Spolu: souprava keramický, barevně glazovaných a zlacených náušnic a brože.
Stav A-C.