A59/0748
SOUBOR BROŽÍ - 17 KS
Rakousko-Uhersko
17 ks broží většinou v historizujícím tvarosloví, stříbro, obecný kov, zlaceno, sklo, email, perličky, tyrkys, d. max. 5 cm, z větší části neznačeno.
Stav A-C.