Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Barokní tabernákl

A59/0800

↑ Zpět na položky »

BAROKNÍ TABERNÁKL

Čechy, 2. pol. 18. stol.
Barokní tabernákl složený ze tří dílů. Komoda se třemi zásuvkami, střední díl s výklopnou deskou a dvěma zásuvkami po stranách a horní část s tabernákulem, jednou zásuvkou přes celou šíři fasády naspodu, jednou zásuvkou na šířku tabernákula nad ním a třemi zásuvkami po každé straně. Korpus ze smrkového dřeva dýhovaný ořechovou dýhou a kořenicí s páskovou intarzií. 212x132x76 cm. Stav C. Chybějící klíče, nepůvodní zámky.

↑ Zpět na položky »