A59/0808
STOLEK
Morava, Rousínov, 30. léta 20. stol.
Stolek kombinovaný se skříňkou, blíže neidentifikovaný model pocházející pravděpodobně z dílny Rudolfa Osolsobě. Dýhováno ořechovou dýhou.