Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stolek

A59/0812

STOLEK

Itálie, Janov, konec 19. stol.
Nízký stolek se zrcadlovou deskou stojí na esovitě prohnutých nohách. Dřevěný korpus křídovaný, celoplošně matně zlacený, zdobený řezbou rokajů. Rozměr desky 75x47 cm. V. 45 cm. Stav C. Místy kazy na zrcadle.