A59/0820
STOLNÍ HODINY
Francie, pol. 19. stol.
Stolní bronzové hodiny s prolamovanou mřížkou po stranách bohatě reliéfně zdobené rozvilinami, maskaronem, kartušemi, na vrcholu s dvojicí ležících puttů. Čtvrťový stroj se zvonkovým bitím.
Stav C.
Uvolněné apliky, poškozený ciferník, jdoucí - třeba vyčistit.