A59/0821
KLUBOVÉ HODINY
Rakousko-Uhersko, okolo 1870
Rámové hodiny se štukovou, zlacenou výzdobou, kryté prosklenými dvířky. Bílý smaltovaný ciferník dělený černými římskými číslicemi, stroj se čtvrťovým bitím. Rozměr 60x50x15 cm.
Stav C.