Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Nástěnné pendlovky

A59/0824

NÁSTĚNNÉ PENDLOVKY

90. léta 19. stol.
Třízávažové kyvadlové hodiny s kovovým ciferníkem, děleným černými římskými číslicemi pro hodiny a prolomeným třemi otvory pro natahování a bití. Původní klíček. Stroj je umístěn do tmavě mořené vyřezávané skříně dýhované ořechovou dýhou. Rozměr 143x52x25 cm. Stav A-B. Jdoucí.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.