A59/0829
STOLNÍ HODINY
1930
Stolní hodiny s kyvadlovým strojem se čtvrťovým bitím, uloženým ve skříni v artdecovém stylu dýhované ořechovou dýhou. Číselník s arabskými číslicemi vysekán z kovového plechu. Neznačeno. Rozměr 45x23x15 cm.
Stav C.
Nejdoucí.